Traktor fiat 640,sharr metali, kos bar

Shitet nga: afrim 04 Pri 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
kos bari 590 eu.sharr metali me uje

550 eu.sha. rr metali 290 eu. .burg i m..e qa dru 290.pummpa uji zhytse dhe siperfaqsore .grabuj me ba varg 550eu.traktor fiat 640 4 her 2 vitit 84.
Ka lugen per dhe e pleh a balla me ngarku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim