DYER E DRITARE MODERNE NE ZBRITJE BEKA-DEKOR

Shitet nga: DRITARE TE PLASTIKES 10 Jan 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Rahovec
PRODHOJM DYER E DRITARE TE PLASTIKES SI DHE DYER TE GARAZHDAVE ME TELEDIRIGJUES ME ZBRITJE :
80:140-85eu pa rolet. kurse me rolet 129eu
80:120-75eu pa rolet kurse me rolet 120eu
80:205-125eu pa rolet kurse me rolet 185eu
Dyer per banjo 120eu
60:60 grat
Dyer garazhdave 900 eu[me motorr]
Dyer te humjes nga 250-750eu
Te nderuar klien per prodhimet tona garantojm 15vite .transporti dhe montimi ne ter kosoven .dritaret jan me tre goma dhe 8cm profil
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim