Shtylla betoni [STUBA] te punuar me vibrator

Shitet nga: haxhibeqiri 23 Shk 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shesim shtylla betoni per vreshta pemishte dhe rethoje
Shtylla jane me dimenzione:4.00m8x8
3.50m8x8
3.00m8x8
2.80m8x8
2.60m8x8
2.60m8x7
2.00m8x7
1.50m8x7
po ashtu bejm edhe transportinGjindemi ne RAHOVECViber: +377 44 848 387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim