Shtylla betoni te punuar me vibrator 4 metra

Shitet nga: haxhibeqiri 23 Shk 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Bejm prodhimin transportin dhe montimin e shtyllave te betonit per vreshta pemishte dhe rethoje prodhojm dimenzione te ndryshme te shtyllave ju mirpresim : shtylla jan te punuar me vibrator
Dimenzione: 4.00m8x8
3.50m
3.00m
2.80m
2.60m
2.60m
2.00m
1.50m
Viber +377 44 848 387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim