Shtylla betoni te punuar me vibrator 4 metra pe..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: haxhibeqiri 20 Mar 06:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhojm shtylla te betonit per vreshta pemishte dhe rethoje me dimenzione te ndrushme po ashtu bejm edhe transporti dhe montimin e tyre gjindemi ne rahovec ne maxhistralen malishev xerxe
Dimenzione:4.00m
3.50m
3.00m
2.80m
2.60m
2.60m
2.00m
1.50m

Viber:+37744848387
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim