DYER PËR SHTËPIN TUAJ

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Edi Company 31 Tet 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Qendra e dyerve në Malishevë EDI COMPANY ofron mbi 150 lloje të dyerve me ngjyra dhe modele të ndryshme. Dyer standarte me kualitet europian dhe me qmim shumë të volitshëm.
Na gjeni në Malishevë: Perafersisht 1km nga rrethi,rruga për Prishtin(ana e djatht).
Na kontaktoni: 049/626-758. 049/342-271. 044/183-943
Në Facebook : Edi Company
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim