Dyer per dhoma 90 x 200 qmimi 60 dhe 70 euro

Shitet nga: Labinot Bekteshi 13 Jan 13:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare me dimenzjone te ndryshme si dhe me modele e ngjyra te ndryshme 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim