Dyer per dhoma 90x200 ne zbritje 045327459

Shitet nga: Labinot Bekteshi Dje 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare me dimenzjone te ndryshme si dhe me modele e ngjyra te ndryshme 049200094
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim