Dyer me qmime me te volitshme ne tregun ton

Shitet nga: Labinot Dje 08:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Rahovec
shesim dyer te dimenzioneve te ndryshme , dyer te dhomeve 90x200,dyer te hyerjes,te kuzhinave, te salloneve me qmime te volitshme 60€ deri 120€.te gjitha kto jan me brava dorza e gum
kemi edhe dritare te gjithave dimenzioneve 80x120 dhe 80x140 me qmime 35€
ju mirpresim Nr.044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim