ROLETA TE JASHTME KLASIKE/me izolim/

Shitet nga: lulzim Sot 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA PLASTIKA DHE ALUMINI METRA KATROR E ROLETAVE NGA ALUMINI ESHTE 39 EURO GJERSA NGA PLASTIKA EHTE 23 EURO.KEMI EDHE ROLETA ME MOTOR/MOTORI PAGUHET EXTRA/
POROSITNI DISHKA ELITARE.
OFERT SPECIALE.ROLETA E PLASTIKES PER DRITARE 80X140 VETEM 30 EURO dera 80x210 vetem 48 euro.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991.waiber +37744148991.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
KLIENT TE NDERUAR JU INFORMOJM SE NE EKSPORTOJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI ME MOTOR DHE PA MOTOR NE DY SHTETE NE ZVICER DHE HOLAND - PRA NQOFSE I POROSITNI ROLETAT TEK NE JU DO TE MERNI KUALITETIN DHE PUNEN TE NJEJT SI NE KETO DY SHTETE TE ZHVILLUARA TE PERENDIMIT.
NJEKOHSISHT JU OFROJM EDHE PERDE TRAK, DYER HARMONIK.VENECIANE DHE ROLO PERDE.PERDE ZEBER ME QMIME PROMOVUESE.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim