ROLETA VENECIANE TE DRURIT DHE PERDE ROLO ZEBER

Shitet nga: lulzim 02 Dhj 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM ROLETA VENECIANE TE DRURIT 25 DHE 50 MM ME QMIM 40 EURO METRA KATROR.KETO ROLETA JANE TE PERSHTATSHME PER ENTERIER TE MBRENDSHEM DUKE POTENCUAR NGROHTSIN E DRURIT.NJEKOHSISHT JU OFROJM PERDE ROLO ZEBER ME QMIM23 EURO METREN KATROR MATERJALI ESHTE KOMPLET NGA KOREJA E JUGUT.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim