Ekstra Dyer per Dhoma 70€ 045327459 - 049200094

Shitet nga: Labinot Bekteshi 29 Nën 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Shesum dyer dhe dritare me te gjitha dimenzjonet si dhe punojm me porosi ju mirpresim 049200094 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim