Shitet zerimi

Shitet nga: Dj 22 Dhj 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes ket zerim 2 sateliita jbl , 2 basbina jbl , 2 satelita jrx , 2 Zvushnika te markes AUNA edhe nje mixet yamaha komplet me kablla dhe me mbajtse . Zerimi eshte ky qe shihet ne foto. Te gjith te interesuarit te lajmrohen ne tel dhe ne viber +38649604402.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim