Jack Russel Terriera

Shitet nga: 09 Sht 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
Shiten Jack Russel Terrier-a shkaku i shitjes nuk jam ne kosove dhe duhet shumë me i shëtitë ska kush me i kqyrë
Terrijera janë me Pedigre të Francës dhe pasaport,
Mundësisht ndrimi me pushkë gjuetie me dokumenta ose qen gjuetie Posavca, Ballkanca, Istarca vetem rracë të pastër (KONTAKTI VETËM ME VIBER JU LUTEM) Vlera e qenve ka qenë 1500e me dëshmi por unë i shes shumë më lirë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim