Maqina peshkimi long cast 3 copa

Shitet nga: Senad 05 Shk 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR   55 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shiten maqina per peshkim long cast te Energo team 8000 me najllon 0.33 Kkarp dy shpulna rezerv 13+1 llager nje sezon te perdorun .shiten komplet tri copa nuk ndahen.jan ne gjendje perfekte cmimi osht per 1 maqin

Viber +38649338863
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim