Qymyr me shumic dhe pakic sipas poresis

Shitet nga: qymyr 06 Jan 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
shes qymyr shum i .mir qmimi volitshem 3.5 euro thesi 40 k.g ja vlen ti shparitni drut kontakt 045718451
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim