URGJENT! Banesë në qendër të qytetit të Rahoveci..

Shitet nga: Jahja 23 Shk 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

24 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Rahovec
Shes urgjentisht banesën në qendër të Rahovecit, përballë xhamisë kryesore. Banesa posedon dy dhoma, kuzhinë të veçantë, korridor, banjo, shpajz dhe ballkon. Banesa është në katin e tretë. Është e qetë dhe shumë e përshtatshme për familjarë, me hapësirë të shfrytëzuar maksimalisht. Banesa është e renovuar tërësisht.

Çmimi 24 000 € (i negociueshëm)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim