Truall ne shitje

Shitet nga: SHITET TRUALLI 28 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Shitet trualli 13 ari trualli gjindet pergjat magjistrales Rahovec- Xerxe rruga e UQK -se te salloni i mobiljeve VENERA-D dhe CANZIBA
,trualli eshte i pershtatshem per qdo lloj veprimtarie,per me shum info te interesuarit mund te kontaktojn ne nr tel 044203-840 ose 049203-840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim