Revox Evolution

Shitet nga: Miki 17 Sht 23:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
perfect ,pojacal,tjuner,Cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim