Dyer me shumic viber +37744363733

Shitet nga: Arton 08 Jan 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shesim dyer te dhomave ,kuzhinave , salloneve , te hyerjes me qmime 60 deri 100Euro viber 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim