EXTRA dyer te dhomave te hymjes

Shitet nga: jeton Dje 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
shes dyer te drurit dyer te dhomave 60 dhe 70euro dyer te hymjes 100euro punojm edhe me porosi tel. 044933548 viber +37744933548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim