dyer te dhomave viber 044363733

Shitet nga: artoni Dje 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro dritare standrde 30 euro punojm edhe me porosi viber. 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim