Dyer dhe dritare me qmime me te volitshme

Shitet nga: Labinot Dje 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Të tjera
D.P.Z.labi prodhojm dyer dhe dritare 80x120 35€ 80x140 35€ 60x60 20€ dyer 90x200 70E dera me llasnje me goja 85E dera e drurit 90E dera e hyrjes 140X200 120€ TEL.044945648
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim