TAVOLIN me DIAPAM prej 199 euro pa perdor Viber ..

Shitet nga: te Lindi 07 Maj 12:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shiten Tavolinat me karrik
Me qmime te ndryshme
Punim me dijapan
Me qmimet me te lira ne rajon
Duke filluar prej 199€

Kujdes gjindemi ne gjilan
sipas porosis i sjellim edhe ne shtepit e juaja
ju mirpresim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim