Tenda shatora karrika TENDA Moderne 044280873

Shitet nga: dritoni 19 Tet 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
japim me qera shatora karrika dhe tavolina numri per kontakt 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim