Lavatriqe

Shitet nga: BOSCH 09 Jan 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Bosch
Modeli: Bosch
Asht Bosch veq dy jav ka punu Germany asht Perfect ,qmimi 200€ Fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim