Kaldaja per nxemje

Shitet nga: 17 Jan 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

595 EUR

Komuna: Shtërpcë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Shporeti eshte ne gjendje shume te mire teknike, ka punuar shume pak.. Ekemi perdorur me dru. Arsyeja e shitjes eshte se kam vendosur model tjeter me pelet.
Viti i prodhimit eshte 2011, 31 kw, ka funksionue pa asnje problem me 13 radiatora. Eshte perdorur vetem nga 10 dite per dy tri vite kur jam ardhe ne pushim nga Gjermania. Per me teper informata te interesuarit mund ti marrin ne numrin e telefonit, ose ta shihni gjendjen e tij edhe vete. ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim