Vox ad35v

Shitet nga: miki 09 Jan 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Shtërpcë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Prodhuesi: Markë tjetër
Modeli: Model Tjeter
Gitar pojacal me efekta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim