Shesim troje në fshatin Firajë

Shitet nga: Baki Shabani Dje 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Shesim dy troje në fshatin Firajë, Komuna e Shtërpces. Njëra prej 60 ari dhe tjetra prej një hektar.
Trojet kanë gjithë infrastrukturën e nevojshme si: ujë, kanalizim, rrymë, rrugë, etj.
Të interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës.
Nr.kontaktues: 044 338 339 ose 049 780 780

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim