Shitet ose jepet në shfrytëzim Trualli në të cil..

Shitet nga: Baki Shabani 20 Maj 06:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Shitet ose jepet në shfrytëzim Trualli në të cilën buron uji nga thellësia e maleve të Sharrit tërësisht i veqantë në botën e ujërave. Burimi i ujit natyral autokton në Fshatin Firajë, Komuna e Shtërpces.
Burimi i ujit të kualitetit të lartë.
Balansi ideal natyror i kripërave dhe mineraleve lejon konsumimin e pakufishëm të këtij uji dhe kjo e bën tërsisht të veçantë në botën e ujërave . Trualli ka gjithë infrastrukturën e nevojshme siq është : rryma, uji ka kapacitet të mjaftueshëm që mund të shfrytëzohet për prodhim dhe mbushje të ujit natyral.
Terreni është i përshtatshëm për ndërtimin e fabrikës së ujit dhe ka çasje në rrugën kryesore Ferizaj – Brezovicë - PrizrenTë interesuarit mund të na kontaktojnë çdo ditë të javës
045 505 343 ose 049 780 780
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim