Villa ne Brezovicë

Shitet nga: Avni 12 Sht 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtërpcë
Shitet Villa ne Brezovic e Mobiluar ne tersi dhe ndertim i ri . Villa ka 4 ari Oborr .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim