Mercedes Benz 310D Frigo -93

Shitet nga: Dragisa 11 Sht 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 300 EUR

Komuna: Shtërpcë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Në shitje Mercedes Benz 310D Frigo , në gjendje të mirë . Kontaktoni në Viber apo telefon për më shumë detaje .

+37745675800
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim