Mbi 60 Villa ne Brezovic(Kodi 173)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: jeti 06 Dhj 09:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 125 m2
Komuna: Shtërpcë
Agjensioni Jeti shpk ka ne dispozicion mbi 60 Villa ne shitje ne Brezovic,Villat jan te dimizionit prej 78m2 dhe 125m2,
Villat jan ne gjendje per banim,dhe jan te pozicionuar ne nje ambient te qet atraktiv e te rrethuar me male dhe bukuri Natyrore.
Per me shum mund ti shikoni edhe fotografit.
Qmimi sipas marrveshjes
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858(viber)
ose ne email
jeti-shpk@hotmail.com
Agjensioni Jeti shpk ju Ofron ndim ne zgjidhjen tuaj?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim