Sallon i frizurave

Shitet nga: Remzi 12 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 170 EUR   1 300 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
SHITET URGJENT!

Qmimi mund te diskutohet

Salloni permban : ulse, karrike, 2 reklama te medha dhe 1 e vogel, pasqyre, raft, lavabor per larjen e flokeve, haub per flok, tavolin

Për të komunikuar direkt me pronarin, numri whatsapp ose viber: +41 78 756 05 97
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim