SHPIME BUNARAVE PILOTAV GJEOTERMI

Shitet nga: Caja Company 23 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shërbimet : Të tjera
CAJA COMPANY bejme hapjen e bunarav te gjitha terenet te gjitha DIMENZIONET me gypa betonit deri 40 metra me gypa plastikes 500 metra. Bejm edhe HAPJEN E BUNARAVE NE TERENE TE FORTA (GURI) DHE TERENE TE BUTA (DHEU) ME THELLSI DERI (500) METRA ME DIAMETER **160MM/ 200MM/ 250MM/ 300MM" deri 1M<<>> (Ne te gjitha dimenzionet , te gjitha shpimet) >SHpime per BUNARA & shpime PILOTA & shpime per NXEMJE GEOTERMALE
044/49 524 832
044 391 854
049 666 535
049 222 400

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim