Karrige nga Germanija

Shitet nga: sadat 24 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   23 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
jan prej Germanis ,dy lloje ikom xhelberta edhe teget,,, Jan plastik bojn per terasa kafiterive e te shtepive -xhindem ne ferizaj afer hibpetrolit Mundeni edhe viber mas ores 18 methirr +37745580455 --xhindem ne FERIZAJ afer HibPetrolit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim