IPTV FULL per Diaspore, zvicerr, gjermani, france

Shitet nga: IPTV Diaspora 07 Pri 00:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Shtime
Prodhimet : Të tjera
IPTV FULL per Diaspore, dhe vetem per diaspor e jo per klient ne kosove,
servera te specializuara vetem per diaspor:
zvicerr, gjermani, france, dhe anasjelltas..

Mbi 1000 kanale, te gjitha kanale shqip, si dhe
mbi 200 Filma Video on demand ne gjuhe
shqip, englisht, gjermanisht, italisht dhe frangjisht..
24h Testim falas (smart tv, mag250/254), per ta
shikuar kualitetin dhe kuantitetin e kanaleve..

per me shum info VETEM ne Viber/Whatsapp:
+38643913061

Qmimet: 100Eur per 1 vjet abonim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim