Lenovo S850C

Shitet nga: lenovo S850C 10 Jan 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   110 EUR

Komuna: Shtime
Prodhuesi: Lenovo
Modeli: S850
Eshte i ri 5 '' ka fatrullen origjinal dhe 1 bateri rezerv dhe mbushsin, siq shifet ne foto, mund te kontaktoni edhe ne viber, ndrrim nuk baj .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim