Fellga 17

Shitet nga: albion 21 Mar 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shite golfi 4 dy jane me guma dy pa gjuma jane te mir nuk ushtoj nuk deridhi ju mir peri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim