Radia u shit flm merrjep.com

Shitet nga: toni 02 Pri 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Shtime
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radi e re pa perdor asht fm edhe me 2 qipa model i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim