Kamijon man ngjende te rregullt

Shitet nga: Man 18 Gsh 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR   4 500 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamijoni man dhendje te rregullt kiper pa denim i qlajmrun per ma shum ne tel ose ne viber 044486206. Baj ndrrim me naj kamion mat madh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim