shitet hebobina ne gjendjete rregullt komplet

Shitet nga: bujar ramadani 04 Jan 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR   380 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
hebobina eshte komplet me dy komanda me rrym n gjendje te mir ni komand e ka te vendsur dhe nje me kabell levizese gjersia e hebobines eshte 2.40
.alumin eshte
viber 049228502

.
hebobin hebo bin hebubina vinq vint kran krani dizhalica liftlifti hybobina rampa ngritse
.
...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.;
;
;
M
Bmw
Lkv tre aks kater aks 1 2 3 4 5 6 7 8 9 shliper kamjon gol bmw mercedes man skania scania dupell kabin meshalic sillos damper gurthyes papuqe ansore kock pllaka brusalic prerse kamionet pun pne ndrrim me pun prokolic koM
Bmw
Lkv tre aks kater aks 1 2 3 4 5 6 7 8 9 shliper kamjon gol bmw mercedes man skania scania dupell kabin meshalic sillos damper gurthyes papuqe ansore kock pllaka brusalic prerse kamionet pun pne ndrrim me pun prokolic kolic gume guma cat libherr ok rh atllas unimong shteyr shtajer renault actros man tga mercedes sprinter vito t5 t4 t3
Bager ngarkus ult kocka blloka goma gusenica bunker 4x4 kubza trotuare knak shtamp shtampa valak papuqe cilinder brusalic hillt hillti kamionet xhip kran velush paletar bub ngarkues bager kamion kiper sanak damper libherr cat ok rh atlas
,8.9.10.11.12.13.14. 17 20 24
.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim