Pjes per KAMIONA- BAGERA- SKIPA-PIRUNGRITES +377..

Shitet nga: Auto Servis Pjes Bartje ILIRI 17 Jan 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Pjesët rezerve
Posedojm: pjes te ndryshme per kamiona bagera skipa pompa hidrolike kompresor alltrnator pompa per timon pistona te ndryshem pompa te ujit ,bochpumpa allnasera, aparata te ajrit, aparat per elektrik bejm edhe porosi te ndryshme per pjes te reja punojm pompat e ujit per te gjith KAMIONAT ,BAGERAT, SKIPAT,PIRUNGRITES etj i ndrrojm lagerat dhe semeringat per pompa te ujit PUNOJM STUBAT E BATERIVE kemi edhe motora te ndryshem per kamiona bagera skipa pirungritsa etj bejm edhe riparimin e tyre kontakto 044299230 shkruaj ne fushen [qfar kerkon]numrin 044299230 per gjerat tjera Punojm me kran transport ne gjith kosoven 24h 044299230 ose viber+37744299230
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim