KOMBAJ ZMAJ 135

Shitet nga: Bashkim Ahmeti 28 Pri 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Ju ofrojm Kombaja KOSOVA 135 . Kombajnat janë përgaditur për sezonin 2016. Teknikisht çdo Kombajn është në gjendje shumë të mirë gjë që ju garantojmë. Ndërsa sa i përket pamjes së jashtme besoj se sdon koment, siqë po shifen në foto.
Këto i vërteton përgaditja profesionale dhe përvoja 33 vjeqare e ime .
Jemi për bashkpunim dhe këshilla profesionale. Ju mirëpresim. Compania: ,,BETIM GODANC"
Me respekt, Bashkim Ahmeti Fsh. Godanc i Ulët, Komuna Shtime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim