Kombaj ZMAJ 135 dhe 133 RM

Shitet nga: Bashkim 10 Mar 15:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Kemi për shitje Kombaja të tipit ZMAJ 135 dhe 133 RM. Kombajat janë servisuar për sezonin e ardhshëm dhe janë në Garazha. Ç'do Kombajn ka karakteristikat e veta me çka dallojnë edhe në çmim . Ju ofrojmë edhe Kombajna 133 RM . Çmimi i ç'do Kombaji ndryshon varsisht prej saj . Për informata shtesë ejani na vizitoni në fshatin Godanc i ulët , Companija: BETIMI-GODANC, Komuna Shtime ose përmes tel. 044142398 , Agrari@hotmai.com Çmimi sipas marrveshjes,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim