International Case

Shitet nga: Mursel Salihi 26 Krr 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

13 000 EUR

Komuna: Shtime
Makina : Traktorë
I sapo ardhur nga Zvicra, 86 kuaj fuqi, 3500 or pune,dhe esht ne gjedje te mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim