Kombaj ZMAJ 135

Shitet nga: Bashkim Ahmeti 28 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Oferta jonë ka të bëjë për kombaja ZMAJ 135 . Kemi kombajna të tipit bunker dhe me thas. Teknikisht janë në gjendje shum të mirë, të konzervuara me lubrifikant për dimer dhe të renditura në garazha të mbyllura.
Mundeni të na vizitoni dhe ta shijoni realitetin.
Ju mirpresim: Kompania ,,BETIMI- GODANC" Fsh. Godanc afër Xhamisë së re, Komuna Shtime,
Pronar Bashkim Ahmeti, tel. 044142398 dhe 049148504 ose Agrari123@gmail.com
Mundeni edhe në YouTube të shikoni video: ZMAJ 135 Betimi Godanc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim