Kombaj ZMAJ 135

Shitet nga: Bashkim Ahmeti 28 Pri 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Makina korrëse
Kemi për shitje Kombaja Zmaj 135S dhe 135B Kombajat janë të përgaditura për sezonen 2016 , të lubrifikuara dhe të gjitha në garazha.Bëjm ndrrim me Golf, Traktor, Për informata shtes mundë të na kontaktoni në imel adresë: Ahmeti15@hotmail.com dhe tel. 044142398 dhe 049148504 Fsh. Godanc i poshtëm, Komuna Shtime. Me vizitën tuaj na nderoni dhe njëkohësisht do të ndaheni të knaqur. Ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim