Maqin Shtalle per Sillazh

Shitet nga: agush 29 Nën 17:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Makina : Të tjera
Shitet maqina per perzirje sillazhi dhe bartje deri ne shtall. Dhe ben shkepjen neper shtall ne menyr hidraulike....me nje fjal vet e ngarkon sillazhin dhe e shperndan be shtall....maqina eshte e ardhun nga Italia.maqina esht ne gjendje shum tmir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim