Fiat dukato -95

Shitet nga: agim 20 Pri 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shtime
Shitet kamioneta fiat dukato me 6 ulse dhe rimorkjo ne gjendje te mir regjistrim deri ne muajin korrik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim